Z SAMOCHODÓW POWYPADKOWYCH

Oferujemy głównie silniki używane, pochodzące z samochodów powypadkowych, w których jednostka napędowa nie uległa uszkodzeniu.

PO REGENERACJI

W ofercie posiadamy również silniki po regeneracji w naszym warsztacie, przez co możemy zagwarantować ich bezawaryjną eksploatację przez długi czas.

Z SAMOCHODÓW TESTOWYCH

Posiadamy również silniki z bardzo niewielkimi przebiegami, np. z samochodów testowych czy z samochodów, w których została wykonana zamiana silnika (tzw. swap).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Prowadzimy sprzedaż silników w serwisie allegro, na który bardzo serdecznie zapraszamy! W sklepie możecie Państwo na bieżąco monitorować stan dostępności silników, które posiadamy.
Jeżeli poszukujesz silnika, którego aktualnie nie posiadamy, nic straconego! Wystarczy się z nami skontaktować a my wykorzystamy wszystkie nasze siły aby pozyskać silnik dla Twojego samochodu!

DLACZEGO MY?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu wypracowaliśmy wiele cennych kontaktów w całej Europie. Posiadamy wiele jednostek napędowych i ciągle pozyskujemy nowe aby sprostać zapotrzebowaniu naszych klientów.

 • Sprzedajemy silniki ze sprawdzonych źródeł
 • Na każdy zakupiony u nas silnik udzielamy gwarancji
 • Oferujemy również indywidualny transport oraz pomoc w montażu jednostki
 • Dajemy możliwość zwrotu zakupionego silnika, jeżeli nie spełni Państwa oczekiwań

POPULARNE PYTANIA

 • Wymiana czy regeneracja uszkodzonej jednostki?

  Decyzja o zasadności regeneracji danej jednostki napędowej podejmowana jest po ocenie stanu technicznego poszczególnych składowych silnika.
  Natomiast ostateczna decyzja zależy zawsze do Ciebie!

 • Skąd pozyskujemy silniki?

  Oferujemy głównie silniki używane, pochodzące z samochodów powypadkowych, w których jednostka napędowa nie uległa uszkodzeniu.

 • Czy otrzymam gwarancję na zakupiony silnik?

  Na każdy zakupiony u nas silnik udzielamy 30-dniowej gwarancji rozruchowej.
  W przypadku wymiany lub remontu silnika w naszym warsztacie udzielamy rozszerzonej gwarancji nawet do roku czasu.

© Copyright 2016-2023 kupsilnik.pl